1. Wpisowe
Wpisowe do przedszkola wynosi 500zł. Jest to jednorazowa opłata, wpłacana w momencie zapisu dziecka do przedszkola. W przypadku zapisania drugiego i kolejnego dziecka do przedszkola nie obowiązuje opłata wpisowego.

2. Czesne
Opłata miesięczna stała za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 550 zł.
Czesne obejmuje pobyt dziecka w przedszkolu od godziny 7.00 do 17.00.
Istnieje możliwość pozostawienia dziecka w przedszkolu od godziny 17.00 do 20.00 za dodatkową opłatą 20zł/godz.

Przedszkole zapewnia w ramach czesnego realizację podstawy programowej oraz:
  • język angielski,
  • język włoski,
  • gimnastykę korekcyjną,
  • indywidualną terapię logopedyczną,
  • rytmikę,
  • taniec towarzyski,
  • zajęcia artystyczno-plastyczne,
  • zajęcia kynoterapeutyczne z pieskiem Largo,
  • zajęcia ceramiczne,
  • zajęcia kulinarne,
  • zajęcia teatralne,
  • religię (za zgodą Rodziców).
3. Wyżywienie
Stawka żywieniowa dzienna wynosi 9 zł.
Posiadamy własną kuchnię, w której porcjowane są posiłki dla dzieci.
Każdego dnia podajemy w przedszkolu dzienny jadłospis, dostępny dla Rodziców.
Serwujemy dzieciom cztery smaczne posiłki:
  • śniadanie,
  • obiad (dwudaniowy),
  • podwieczorek,
  • kolacja (po godzinie 17-tej).
Wspólne spożywanie posiłków jest okazją do spróbowania różnorodnych dań oraz do nauki zachowania przy stole, używania serwetek, posługiwania się sztućcami oraz ogólnej kultury wspólnego spożywania posiłku.
Posiłki nie są limitowane, dzieci jedzą tyle ile chcą i potrzebują zjeść. Zawsze mogą poprosić o dokładkę.
W ciągu całego dnia dzieci mają stały dostęp do napojów (woda mineralna, kompot i herbata).
Posiłki są dostarczane do przedszkola przez sprawdzoną firmę cateringową, specjalizującą się w żywieniu dzieci.
Za każdy dzień nieobecności dziecka w przedszkolu stawka żywieniowa jest zwracana.

4. Zajęcia dodatkowe
Przedszkole proponuje bogatą ofertę zajęć dodatkowo płatnych:
  • język niemiecki, francuski, hiszpański,
  • naukę gry na instrumentach,
  • naukę pływania,
  • naukę gry w piłkę nożną,
  • naukę gry w tenisa,
  • naukę jazdy konno,
  • naukę jazdy na nartach,
  • judo.
Wyżej wymienione zajęcia nie są obowiązkowe.
Zajęcia prowadzą sprawdzeni i wykształceni nauczyciele, instruktorzy, lektorzy i trenerzy, specjaliści w poszczególnych dziedzinach.
Ceny wszystkich zajęć uzależnione są od ilości zainteresowanych.
Na życzenie Rodziców oraz ich pociech istnieje możliwość rozszerzenia wachlarza zajęć dodatkowych.

5. Zniżki i promocje
  • w przypadku miesięcznej lub dwumiesięcznej nieobecności dziecka podczas wakacji (lipiec-sierpień), opłata stała ulega obniżeniu o 150 zł miesięcznie,
  • w przypadku zapisania drugiego i kolejnego dziecka do Przedszkola opłata stała ulega obniżeniu o 100 zł miesięcznie na drugie i kolejne dziecko.
W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących płatności w naszym przedszkolu zapraszamy do nas.