PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - 15.10.2010

2010-10-26  PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - 15.10.2010 - powrót

Dnia 15 października 2010r. w Przedszkolu “Promyczek” odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Dzieci prezentowały przed Rodzicami program przygotowany specjalnie na ten wyjątkowy dzień. Następnie Pani Dyrektor ds. pedagogicznych Irena Bieżanowska wygłosiła tekst przysięgi, po której wszyscy chórem krzyknęli: „ przyrzekamy”. Dzieci pojedynczo podchodziły do Pani Dyrektor, która czarodziejskim ołówkiem pasowała je na przedszkolaka słowami: „Pasuję Ciebie uroczyście na dzielnego, wesołego przedszkolaka”. Dzieci otrzymały dyplomy, birety oraz rożki obfitości. Te niezapomniane dla nas wszystkich chwile, zostały utrwalone na zdjęciach pamiątkowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie.