II PIKNIK RODZINNY

2012-07-03  II PIKNIK RODZINNY - powrót

W piątek 29 czerwca 2012r. odbył się w naszym przedszkolu II PIKNIK RODZINNY, który rozpoczął się od występów Dzieci z grupy „Chmurek” i „Gwiazdek”. W ich wykonaniu usłyszeliśmy piosenkę oraz wiersz pt.: „Lato”. Tym przedstawieniem powitaliśmy wakacje i pożegnaliśmy nasze absolwentki Liwię oraz Wiktorię. Wszyscy życzymy im, by na nowej drodze do wiedzy znalazły dobrych kolegów i zdobywały jak najlepsze wyniki. Następnie nadszedł czas na rozstrzygnięcie wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego pt.: „EURO 2012 – OCZAMI DZIECKA”. Z pięknych 17 prac Dyrekcja, Kadra nauczycielska oraz Rodzice w głosowaniu wyłonili 3 zwycięskie miejsca. Pozostałe prace otrzymały wyróżnienie oraz nagrody pocieszenia. Potem zaprosiliśmy wszystkich do poczęstunku oraz wspólnej zabawy, w której - z naszych wyliczeń- uczestniczyło ok. 160 osób. Dziękujemy wszystkim Rodzicom i ich pociechom, za tak liczne przybycie, fantastyczną zabawę i niesamowitą rywalizację podczas konkursów. Z pewnością wspomnienie: rzutu kaloszem na odległość, strzału do bramki, biegu w taśmach czy w potrójnych spodniach, długo będzie wywoływało uśmiech na twarzach wszystkich uczestniczących w II PROMYCZKOWYM PIKNIKU RODZINNYM. Zapraszamy do galerii.