DZIEŃ MAMY I TATY

2012-05-30  DZIEŃ MAMY I TATY - powrót

W czwartek 24 maja z okazji wspaniałego święta jakim jest Dzień Mamy i Taty, Dzieci z Przedszkola Niepublicznego PROMYCZEK z pomocą swoich wychowawczyń oraz obu pań dyrektor zorganizowały niecodzienny występ. Dzień Mamy i Taty jest dniem bardzo ważnym nie tylko dla Rodziców, ale także dla Dzieci. Jest to dzień, kiedy mogą wyrazić swoją miłość. Wszystkie Dzieci z naszego przedszkola przygotowały przedstawienie pt.: „Kłótnia kolorów”. Podczas występu nasze wspaniałe przedszkolaki zaprezentowały inscenizację do: „Tańca węgierskiego” Brahms’a ze wstążkami i „Czterech pór roku” Vivaldiego. Na zakończenie mali artyści wspólnie zaśpiewali piosenkę „Całusy dla Mamy” oraz „Na dzień Matki”. A morał z bajeczki był taki, że „kto się czubi, ten się lubi”. Należy także pamiętać, „gdy ludzie się nie lubią, gdy ludzie się nie kochają, kolory wokół zanikają!”. Nie jednej Mamie i nie jednemu Tacie łza zakręciła się w oku… Wzruszeni i szczęśliwi, obdarowani prezentami od swoich wspaniałych pociech. Spędziliśmy jeszcze kilka chwil w naszej przedszkolnej sali przy słodkim poczęstunku, gorącej kawie i herbacie. Wszyscy wspólnie cieszyliśmy się tą wyjątkową chwilą, która z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.