FINAŁ KONKURSU - \

2012-05-21  FINAŁ KONKURSU - \"SZANUJ ENERGIĘ - CHROŃ KLIMAT\" - powrót

Dnia 19 maja 2012 roku w GEMINI PARK ogłoszono finał ekologicznego konkursu „Szanuj energię – chroń klimat” dedykowanego bielskim przedszkolakom, ogłoszonego w ramach projektu ENGAGE. Głównym celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką oszczędzania energii i ochrony klimatu poprzez zachęcenie do wyrażania swojej wizji w tej dziedzinie. Dyplomy oraz nagrody przyznała komisja, której przewodniczącym był Pan Piotr Sołtysek – pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. zarządzania energią. Grupa „Chmurek” oraz „Gwiazdek” wykonała makietę pt.: „Ekologiczne osiedle”, którą zachwycała się komisja konkursowa. Nasze przedszkolaki za tak przepiękną pracę otrzymały wyróżnienie, pamiątkowy dyplom oraz upominki. Zdjęcia z tej uroczystości można obejrzeć w zakładce – galeria. Naszym kochanym przedszkolakom serdecznie gratulujemy sukcesu!