PIKNIK RODZINNY

2011-06-24  PIKNIK RODZINNY - powrót

Dnia 22 czerwca 2011 roku odbył się I PIKNIK RODZINNY w naszym przedszkolu. Piknik zorganizowaliśmy, aby Państwu podziękować za miłą całoroczną współpracę. Kończy się bowiem pierwszy rok działalności Przedszkola Promyczek. Uroczystość rozpoczęły występy Dzieci z grupy \"Słoneczek\" oraz \"Chmurek\", które zostały nagrodzone przez Rodziców gromkimi brawami. Po występach nadszedł czas na długo oczekiwane rozstrzygnięcie konkursu pt: \"Ja i moja Rodzina\" oraz wręczenie dyplomów i nagród. Chwilę później pożegnaliśmy naszego pierwszego absolwenta - Łukasza, który w roku szkolnym 2010/2011 ukończył przygotowanie przedszkolne i po wakacjach rozpocznie edukację szkolną. Następnie zaprosiliśmy Rodziców do poczęstunku oraz wspólnej zabawy. Dyrekcja oraz pracownicy Przedszkola Niepublicznego „PROMYCZEK” pragną podziękować wszystkim Rodzicom za tak liczne przybycie na piknik oraz uczestnictwo w konkursach i zabawach. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!