DZIEŃ MAMY I TATY W PROMYCZKU

2011-05-30  DZIEŃ MAMY I TATY W PROMYCZKU - powrót

Dzień Mamy i Taty to długo oczekiwana i rzetelnie przygotowywana uroczystość, która odbyła się w naszym przedszkolu w dniach 26-27 maja b.r. W trakcie programu artystycznego dzieci zaprezentowały okolicznościowe wiersze, piosenki oraz tańce, czym zasłużyły sobie na gromkie oklaski. Chcąc jeszcze bardziej zadowolić swoich gości, dzieci wręczyły Rodzicom własnoręcznie zrobione upominki. Następnie dzieci zaprosiły Rodziców do wspólnego tańca. Chwilę później odbył się słodki poczęstunek. Atmosfera spotkania była pełna wzruszeń i pozytywnych emocji. Z okazji Dnia Mamy i Taty dyrekcja oraz pracownicy Przedszkola Niepublicznego PROMYCZEK składają również wszystkim Rodzicom serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie.