REKRUTACJA NA ROK 2024/2025

Przedszkole "PROMYCZEK" prowadzimy rekrutację na nowy rok 2024/2025.                 Zapraszamy Dzieci z roczników: 2018, 2019, 2020, 2021, 2022.                           Liczba miejsc w każdej grupie wiekowej jest ograniczona !!!

Najlepsze przedszkole

Nasze przedszkole zapewnia dzieciom bezpieczne, przyjazne i rozwijające środowisko, w którym dzieci mogą się uczyć i rozwijać, bawiąc się z rówieśnikami. Mamy również wiele innych cech, takich jak innowacyjne podejście do nauczania, atrakcyjne zajęcia dodatkowe lub możliwość rozwoju językowego.

Wybierz nas

Nasz zespół wykwalifikowanych nauczycieli dba o indywidualne potrzeby każdego dziecka, zapewniając im wsparcie w rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym. Dzięki temu, dzieci w naszym przedszkolu czują się bezpiecznie i kreatywnie, a ich rozwój jest ciągły i zróżnicowany.

Kadra przedszkolna

Każde dziecko to promyczek

Tu dzieci uczą się z radością

Dajemy skrzydła dzieciństwu

Niech twoje dziecko odkryje świat z nami

Nasze opinie

Nie czekaj!

Dołącz do naszej społeczności i zapewni swojemu dziecku najlepszą opiekę i edukację, która pozwoli mu odkryć cały swój potencjał i stać się pełnowartościowym członkiem społeczeństwa.